Informacje o firmie

Firma ALBAU została założona w 1991 roku przez Jerzego Sławińskiego i Janusza Stańczyka. W roku 2016 nastąpiła zmiana pokoleniowa, a nowym właścicielem został wieloletni pracownik firmy Damian Kaczmarski.

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu zabezpieczeń ogniochronnych w zakresie biernej ochrony budynków i ich konstrukcji przed ogniem.

Bogate doświadczenie zdobyte podczas licznych realizacji, szeroki zakres oferowanych usług oraz wyspecjalizowana kadra umożliwiają nam skuteczne konkurowanie na rynku zarówno pod względem cenowym jak i jakości wykonywanych usług.

Wieloletnie doświadczenie w branży, pozwala nam być rzetelnym partnerem na każdym etapie inwestycji, oferując wsparcie również w zakresie doradztwa, doboru odpowiednich technologii a także przygotowania dokumentacji projektowej.

Posiadamy certyfikat jakości usług wydany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa (SITP) oraz liczne licencje i certyfikaty wydane przez wiodących producentów zabezpieczeń przeciwpożarowych m.in. PROMAT, HILTI, ROCKWOOL, RIGIPS, SVT, MERCOR, ESSVE, ALFASEAL, PPG COATINGS.

Ponadto w ramach statutowej działalności firmy prowadzone są prace badawcze, których efektem jest wdrożenie systemów THERMOSPRAY Ex i THERMOSPRAY Ex PLUS, umożliwiających zabezpieczanie konstrukcji stalowych i żelbetowych przed ogniem w klasach odporności ogniowej od R 30 do R 240.


Zaufali nam:

Kontakt

ALBAU Damian Kaczmarski

Adres
ul. Kolejowa 13, 05-092 Łomianki
Email
E-mail: albau@albau.com.pl
Telefon
Tel: +48 691 094 852

O nas

Firma ALBAU została założona w 1991 roku przez Jerzego Sławińskiego i Janusza Stańczyka. W roku 2016 nastąpiła
zmiana pokoleniowa, a nowym właścicielem został wieloletni pracownik firmy Damian Kaczmarski.

© 2019 ALBAU - zabezpieczenia ogniochronne, natryski ogniochronne
Realizacja strony www: VertesDesign.pl