THERMOSPRAY Ex - NATRYSKOWY SYSTEM ZABEZPIECZEŃ OGNIOCHRONNYCH

THERMOSPRAY Ex to niezwykle skuteczna i innowacyjna zaprawa ogniochronna, która została opatentowana i wdrożona przez założycieli firmy Albau. Od wielu lat produkt ten cieszy się niesłabnącą popularnością na rynku, stanowiąc doskonałą alternatywę dla mas natryskowych zagranicznych producentów.

Zabezpieczenie ogniochronne THERMOSPRAY Ex to mechaniczne połączenie granulatu z wełny mineralnej skalnej ze spoiwem z cementu portlandzkiego, wypełniaczy mineralnych i wody zarobowej. Dzięki temu połączeniu uzyskano produkt o bardzo wysokich właściwościach ogniochronnych, który doskonale chroni konstrukcje monolityczne przed skutkami pożaru.

Zaprawa THERMOSPRAY Ex jest przeznaczona do ogniochronnego zabezpieczenia elementów konstrukcji monolitycznych, takich jak stropy, ściany, belki i słupy żelbetowe, stropy i belki z betonu sprężonego oraz nienośne ściany z betonu niezbrojonego. Dzięki temu produktowi można uzyskać klasę odporności ogniowej od R30 do R240, co pozwala na zabezpieczenie konstrukcji przed skutkami pożaru w różnych warunkach i sytuacjach.

Podsumowując, natrysk ogniochronny THERMOSPRAY Ex to niezwykle skuteczna i innowacyjna zaprawa ogniochronna, która dzięki swoim doskonałym właściwościom ogniochronnym

 


Dokumenty do pobrania:


Zaufali nam:

Kontakt

ALBAU Damian Kaczmarski

Adres
ul. Kolejowa 13, 05-092 Łomianki
Email
E-mail: albau@albau.com.pl
Telefon
Tel: +48 691 094 852

O nas

Firma ALBAU została założona w 1991 roku przez Jerzego Sławińskiego i Janusza Stańczyka. W roku 2016 nastąpiła
zmiana pokoleniowa, a nowym właścicielem został wieloletni pracownik firmy Damian Kaczmarski.

© 2019 ALBAU - zabezpieczenia ogniochronne, natryski ogniochronne
Realizacja strony www: VertesDesign.pl